O firmie

Mam na imię Victoria i od 21 lat lat prowadzę biuro podróży Victoria Travel.

Moja fascynacja podróżami poślubnymi zaczęła się 10 lat temu, gdy planowałam moją własną podróż poślubną (przeczytaj relację z mojej podróży poślubnej na Malediwy). Od tego czasu moje biuro zorganizowało setki wyjątkowych podróży dla naszych Klientów.

Naszym celem jest spełnianie marzeń o wyjątkowych podróżach.

W biurze podróży Victoria Travel już od przeszło 14 lat zajmujemy się profesjonalną organizacją najróżniejszego rodzaju wycieczek oraz podróży po dosłownie całej kuli ziemskiej. Całe swoje doświadczenie zdobyte w tym długim okresie stawiamy do Państwa dyspozycji. Naszym celem jest zapewnienie Klientom fachowej obsługi i gwarancji udanego wyjazdu, z którego przywiozą szczęśliwie wspomnienia.

Zapraszamy także na naszą stronę Victoria Travel.logo

Podróż poślubna jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka.
Dlatego musi być idealnie dopasowana do Twoich oczekiwań oraz przygotowana najstranniej, jak to możliwe.

Filozofia wyznawana przez nasze biuro podróży Victoria Travel jest niezwykle prosta i oczywista, ale również bardzo skuteczna. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że podróż poślubna jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, dokładamy zatem wszelkich starań aby przygotowana specjalnie dla Państwa propozycja podróży poślubnej była zupełnie wyjątkowa i w pełni spełniała wszelkie Państwa oczekiwania. Zaledwie kilka lat temu planowałam własną podróż poślubną i dlatego świetnie rozumiem Wasze pragnienia i potrzeby. Wiem, że chcecie aby ten wyjazd pozostał najpiękniejszym i najszczęśliwszym wspomnieniem w Waszym życiu, o którym moglibyście opowiadać w długie zimowe wieczory Waszym dzieciom oraz wnukom. Gorąco zachęcam Państwa do przeczytania relacji z mojej własnej podróży poślubnej na Malediwy, która była dla mnie właśnie takim niezapomnianym przeżyciem.

Niektóre pary planujące swoją podróż poślubną szukają romantycznych miejsc z zapierającymi dech w piersiach widokami oraz z plażami idealnymi na długie „spacery wśród gwiazd”, inne oczekują z kolei wycieczki pełnej wrażeń z szerokim zapleczem rozrywek obfitujących w dawkę adrenaliny, prowadzących w niezbadane, dzikie ostępy, albo też wiodącej przez śmiertelnie niebezpieczne trasy. Istnieją również narzeczeni, którzy chcą połączyć oba te pomysły spędzenia swojej podróży poślubnej. Nasze biuro pozwala Państwu wybrać każdą z tych trzech możliwości i urzeczywistnić wizję podróży poślubnej Waszych marzeń.

Nasze portale Biznes: Ogólnoturystyczne: Specjalne:
  • Pomysły na podróż poślubną:

  • Kontakt

  • Tagi strony