Podróż poślubna po USA – Zachodnie Stany

Zapraszamy do zapoznania się z planem na niezapomniany wyjazd poślubny. Niech pierwsze kroki, które postawicie jako małżeństwo, będą absolutnie wyjątkowe!

Podróż poślubna po USA - DisneylandPrzedstawiamy Państwu propozycję niezwykłej podróży poślubnej po bajkowych zachodnich stanach USA, której trasa wiedzie przez następujące ciekawe miejsca oraz zapierające dech w piersi atrakcje: Los Angeles, Disneyland, Wodny Świat w San Diego, Las Vegas, Tama Hoovera i Park Narodowy Wielkiego Kanionu, San Francisco – a w tym most Golden Gate, winnice w dolinie Napa Valley, Alcatraz, Park Narodowy Yosemite, a także wytwórnia filmowa Universal Studios w Hollywood.

Program wyjazdu

 • Dzień 1. Warszawa – Los Angeles Przybycie na lotnisko w Warszawie dwie godziny przed wylotem. Odprawa bagażowo – paszportowa. Przylot do Los Angeles. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Holiday Inn Buena Park lub Knott’s Berry Farm Hotel lub w hotelu o podobnym standardzie.
 • Dzień 2. Disneyland Podróż poślubna po USA - Napa ValleyTransfer (bezpłatny) z hotelu do Disneylandu na cały dzień pełen atrakcji (Całodzienne bilety wstępu do 1 z parków rozrywki w cenie wycieczki. Należy wcześniej ustalić w recepcji godzinę wyjazdu do Disneylandu.) Powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3. Wodny Świat w San Diego Wyjazd do San Diego wzdłuż malowniczego wybrzeża Kalifornii pełnego niesamowitych scenerii i wielu kilometrów piaszczystych plaż. Odwiedziny w Wodnym Świecie w San Diego gdzie spędzimy dzień niezapomnianych wrażeń. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 4. Los Angeles – Las Vegas Wyjazd z Los Angeles do Las Vegas. Po przybyciu na miejsce zwiedzanie najsłynniejszego miasta hazardu na świecie. Zakwaterowanie w hotelu Riviera Hotel lub w obiekcie o podobnym standardzie.
 • Dzień 5. Tama Hoovera i Park Narodowy Wielkiego Kanionu Wycieczka do Tamy Hoovera i największego sztucznego jeziora świata – Lake Mead. Następnie przejazd do zachodniej części Parku Narodowego Wielkiego Kanionu na podziwianie jednego z 7 cudów świata. Opcjonalnie: spacer nad przepaścią mostem z przeźroczystą podłogą nazywanym Sky Walk. Powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 6. Las Vegas – Los Angeles Powrót do Los Angeles. Po drodze zatrzymamy się na zakupy w jednym z centrów handlowych z markową odzieżą. Nocleg w hotelu Holiday Inn Buena Park lub Knott’s Berry Farm Hotel lub w hotelu o podobnym standardzie.
 • Dzień 7. Los Angeles – Monterey – San Francisco Poranny wyjazd z Los Angeles w kierunku Zatoki Monterey. Po drodze będziemy podziwiać malownicze widoki wybrzeża Pacyfiku. Wieczorem przyjazd do San Francisco. Zakwaterowanie w hotelu Sheraton Pleasanton lub Ramada lub obiekcie o podobnym standardzie.
 • Dzień 8. San Francisco i Napa Valley O poranku zwiedzanie miasta. Wizyta przy sławnej „pokręconej” drodze Lombard Street, oraz przy Palace of Fine Art. Następnie przejazd przez most Golden Gate kierując się do najlepszych winnic w dolinie napa Valley. Po południu powrót do San Francisco i wizyta w Fisherman’s Wharf. Opcjonalny rejs po zatoce oraz wizyta w sławnym na cały świat więzieniu Alcatraz. Zakwaterowanie w hotelu Sheraton Pleasanton lub Ramada lub obiekcie o podobnym standardzie.
 • Dzień 9. San Francisco – Park Narodowy Yosemite – Los Angeles Rankiem wyjedziemy z San Francisco w kierunku Parku Narodowego Yosemite. Po dotarciu przespacerujemy się po lesie lub zrelaksujemy przy strumieniu. Górskie krajobrazy urozmaicone lodowcami, ogromnymi drzewami, strumieniami i wodospadami pozwolą nam się wyciszyć i nabrać sił do dalszego zwiedzania. Powrót do Los Angeles późnym wieczorem na nocleg w hotelu Holiday Inn Buena Park lub Knott’s Berry Farm Hotel lub w hotelu o podobnym standardzie.
 • Dzień 10. Los Angeles (Universal Studios) Przejazd do Hollywood Blvd. Zatrzymamy się przy Mann’s Theater i Kodak Theater gdzie co roku odbywa się ceremonia rozdania najważniejszych nagród filmowych – Oscarów. Wizyta w Universal Studios w Hollywood. Transfer powrotny do hotelu.
 • Dzień 11. Los Angeles Po wymeldowaniu z hotelu transfer na lotnisko na lot powrotny do kraju. Podróż poślubna po USA dobiega końca. Dzień 12. Warszawa Przylot do Warszawy. Podróż poślubna po USA dobiegła końca.

Atrakcje

Los Angeles

Los Angeles, w którym swój początek bierze Wasza wymarzona podróż poślubna po USA, to najludniejsze miasto amerykańskiego stanu Kalifornia, a zarazem drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych (za Nowym Jorkiem), za sprawą populacji liczącej 3 792 621 mieszkańców. Los Angeles zajmuje powierzchnię 1302 km² i położone jest w regionie Kalifornii Południowej.

Disneyland

Wasza podróż poślubna po USA prowadzi następnie przez Disneyland. Wycieczka do Disneylandu położonego niedaleko Anaheim w Kalifornii, będącego pierwszym z parków wytwórni Walta Disneya, powstałym w 1955 roku. Disneylandu, czyli sieci parków rozrywki stworzonej przez wytwórnię Disneya. Głównymi atrakcjami parku są postacie z filmów Disneya, różnego rodzaju baśniowe budynki oraz niektóre formy zabaw jak np. kolejka górska. Inspiracją dla projektu zamku, będącego symbolem każdego Disneylandu jest zamek Neuschwanstein.
Podróż poślubna po USA - Wielki Kanion

Wodny Świat w San Diego

Podróż poślubna po USA wiedzie dalej przez park rozrywki Sea World San Diego, który zapewnia szereg atrakcji, m.in. przejażdżkę rollercoasterem, ale przede wszystkim można w nim obejrzeć pokazy morskich zwierząt, takich jak: orki, delfiny, płaszczki, pingwiny oraz różnego rodzaju ryb. Warto odwiedzić również tutejsze stare miasto, zbudowane w stylu meksykańskim.

Las Vegas

Las Vegas, czyli najbardziej zaludnione miasto w amerykańskim stanie Nevada, w hrabstwie Clark, założone w 1905 roku, to kolejny punkt programu – podróż poślubna po USA. Na arenie międzynarodowej kojarzone jest przede wszystkim z grami hazardowymi, zakupami oraz wyszukanymi restauracjami. Las Vegas, które samo siebie określa mianem Światowej Stolicy Rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji. Tolerancja dla różnych form rozrywki dla pełnoletnich przypisała Las Vegas tytuł „Miasta grzechu”.

Tama Hoovera

Tama Hoovera, czyli betonowa zapora wodna typu grawitacyjno–łukowego, zbudowana w Czarnym Kanionie na rzece Kolorado w Stanach Zjednoczonych, na granicy stanów Arizona i Nevada. W chwili ukończenia w 1936 roku była zarówno największą na świecie elektrownią wodną, jak i największą na świecie konstrukcją betonową. Obecnie jest to 38. elektrownia wodna pod względem wielkości na świecie. Zapora mieści się 48 km na południowy wschód od Las Vegas. Tama ma wysokość 224,1 m i długość 379,2 m. Szerokość u podstawy wynosi 200 m, a na górze 15 m. Maksymalna moc elektrowni wodnej wynosi 2074 MW. Powyżej zapory znajduje się sztuczne jezioro Mead. Jezioro ma powierzchnię 639 km², objętość 35,2 km³ i sięga do 177 km w górę rzeki.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu

Park narodowy położony w hrabstwach Coconino i Mohave w północnej części stanu Arizona w USA. Został utworzony w 1919 roku i jest jednym z najstarszych parków narodowych w USA. Całkowita powierzchnia parku wynosi 4 926,66 km² (1 902 mil²). Swoim terenem obejmuje Wielki Kanion Kolorado – przełom rzeki Kolorado.

San Francisco

Miasto i hrabstwo w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, położone na półwyspie otoczonym przez Ocean Spokojny na zachodzie, zatokę San Francisco na wschodzie i cieśninę Golden Gate na północy. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Kalifornii i trzynaste w całym kraju. Ósme miasto w Stanach Zjednoczonych pod względem gęstości zaludnienia. San Francisco jest częścią obszaru metropolitalnego San Francisco Bay Area, którego liczba ludności przekracza 7,2 miliona.

Zatoka Monterey

Zatoka Oceanu Spokojnego położona w środkowej części wybrzeża Kalifornii, na południe od San Francisco, pomiędzy Santa Cruz i Monterey, któremu dała swoją nazwę. Zatokę odkrył 16 listopada 1542 roku, w czasie badań wybrzeża, Juan Rodríguez Cabrillo. Nazwał ją pierwotnie Bahia de los Pinos, prawdopodobnie z powodu lasów sosnowych, okalających jej brzegi. 10 grudnia 1595 roku Sebastián Rodríguez Cermeño nazwał zatokę imieniem Piotra z Werony, Bahia de San Pedro. Obecna nazwa pochodzi z 1602 roku, od Sebastiána Vizcaíno, który na zlecenie rządu hiszpańskiego opisywał wybrzeża kolonii. Zwinął on do zatoki 16 grudnia tego roku i nazwą ją Puerto de Monterey, na cześć Gaspara de Zúñiga y Acevedo, księcia Monterey i wicekróla Nowej Hiszpanii. Od zatoki nazwy wzięły miasto, hrabstwo oraz kanion.
Podróż poślubna po USA - Alcatraz

Most Golden Gate

Golden Gate Bridge (ang. złota brama) – most wiszący łączący San Francisco z hrabstwem Marin, nad cieśniną Golden Gate. Został otwarty 27 maja 1937. Golden Gate Bridge jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. Będąc także jednym z głównych celów wycieczek turystycznych jest uczęszczany rocznie przez miliony użytkowników. Miesięcznie przejeżdża po nim około 3,4 mln samochodów i liczba ta ciągle wzrasta. Szacuje się, że od momentu otwarcia mostu przejechało po nim około 1,6 miliarda pojazdów, a ponieważ jest on od tego momentu płatny, zarobił już na swoją konserwację około miliarda dolarów.

Kraina Winnic – Napa Valley

W języku Indian Wappo, którzy od stuleci zamieszkiwali tereny obecnej Napa Valley, słowo napa oznacza ziemię obfitości. Kalifornia ma takie miejsce, które jest odwiedzane częściej przez mieszkańców tego stanu, niż przez turystów, jest nim Dolina Napa – region winiarski. Mieszkańcy Bay Area i San Francisco mogą uważać się za szczęściarzy, dojazd w to miejsce nie zajmuje więcej niż godzinę. Trzeba pamiętać tylko w jakim celu udajemy się do Doliny Napa – czy w celach degustacji win, czy zwykłego zwiedzania okolic… W pierwszym wypadku warto wybrać lub wylosować kierowcę, który nie będzie degustował win, a w drugim koniecznie trzeba zabrać ze sobą aparat fotograficzny, ponieważ widoczki jakie będziemy mieli zaserwowane – należą do jednych z ładniejszych i spokojnie można później zażartować, że było się w południowej Francji. Dolina nie przypomina typowej Kalifornii, jest tutaj dużo „europejskich” krajobrazów i architektury, które zaskoczą każdego.

Ulica Lombard Street

Lombard Street jest ulicą w San Francisco, w jego północnej części. Jeden z odcinków tej ulicy, na osiedlu Russian Hill, jest znany jako „najbardziej poskręcana ulica na świecie”. Lombard Street najlepiej znana jest z odcinka tej drogi w Russian Hill między Hyde i Leavenworth Streets, na którym jezdnia ma osiem ostrych zakrętów. Na tym odcinku znajduje się 12 kamienic, dla których odcinek ten jest jedyną droga dojazdową. Inną równie poskręcaną ulicą w San Francisco jest Vermont Street między 20th St a 22nd Street niedaleko od San Francisco General Hospital, jednak serpentyna na tej ulicy składa się z tylko siedmiu zakrętów i jest położona w mniej malowniczym miejscu. Projekt serpentyny na Lombard Street po raz pierwszy zasugerował Carl Henry, właściciel posiadłości leżących w pobliżu, w 1922. Narodził się on z konieczności zmniejszenia kąta pochylenia jezdni, który wynosił wówczas 27%, co było zbyt strome dla większości pojazdów podczas podjazdu i stwarzało poważne niebezpieczeństwa podczas zjazdów. Po wykonaniu serpentyny nachylenie jezdni wynosi 16%. Oprócz tego na odcinku tym o długości około 400m (1/4 mili) wprowadzono ruch jednokierunkowy (tylko jazda w kierunku wschodnim, w dół) oraz ograniczenie szybkości jazdy do 8 km/h (5 mph ). Odcinek został oddany do użytku w 1923 roku i jest wykonany z czerwonej cegły.

Alcatraz

Wyspa w zatoce San Francisco. W języku hiszpańskim zwana jest Wyspą Głuptaków, a w angielskim nazywana także Skałą. Znajduje się na niej nieczynne już więzienie o zaostrzonym rygorze, działające od 1934 do 1963 roku. Zamknięte zostało głównie z powodu wysokich kosztów utrzymania oraz błędów konstrukcyjnych, które ułatwiały ucieczki. Więzienie nie jest jedyną atrakcją turystyczną wyspy Alcatraz. Miłośnicy przyrody i architektury mogą tam napotkać siedliska wielu gatunków roślin i ptaków (zwłaszcza mew), które w marcu zakładają gniazda.

Park Narodowy Yosemite

Park narodowy położony, w środkowej Kalifornii, na zachodnich zboczach gór Sierra Nevada. Park zarządzany jest przez National Park Service (Służba Parków Narodowych) i zajmuje powierzchnię ok. 3030 km² (747 956 akrów). Każdego roku jest odwiedzany przez przeszło 3,6 miliona turystów, przy czym większość z nich spędza swój czas na obszarze Doliny Yosemite o powierzchni ok. 18 km². W 1984 r. park został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest najbardziej znany ze względu na granitowe urwiska, wodospady, czyste potoki, skupiska mamutowców olbrzymich (sekwoi) oraz różnorodność biologiczną. Ponad 95% powierzchni parku stanowią tereny nieprzekształcone w znacznym stopniu przez człowieka.

Wytwórnia filmowa Universal Pictures

Amerykańska wytwórnia filmowa założona 30 kwietnia 1912 roku przez Carla Laemmle. Obecnie należy do NBCUniversal, części koncernu Comcast. Razem z Paramount oraz Warner Brothers należy do najstarszych i największych wytwórni filmowych w USA. Od początku istnienia studia do 1 stycznia 2010 roku marką Universal opatrzono łącznie około 3400 filmów. Wytwórnia często jest błędnie określana jako Universal Studios które w rzeczywistości jest grupą skupiającą studia filmowe należące do NBC Universal o pełnej nazwie Universal Studios Entertainment.

Galeria

Hotele

 

Holiday Inn Buena Park

Lokalizacja: Holiday Inn Buena Park and Conference Center (Buena Park – Buena Park – Knott’s Berry Farm) umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Medieval Times i Park rekreacyjny Knott’s Berry Farm. Pokoje: poczuj się jak w domu w 248 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Udogodnienia obejmują bezpłatne czasopisma codzienne i czajnik do kawy lub herbaty oraz sprzątanie codziennie. Rekreacja, Spa, Najlepsze udogodnienia: Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty, wanna spa oraz sauna. Dodatkowe udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus (zasięg: 5 mi.). Wyżywienie: Do dyspozycji gości: restauracja, a także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Biznes, Inne udogodnienia: Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz pralnia. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak sale konferencyjne i sale konferencyjne dla małych grup. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne.

Knott’s Berry Farm Hotel

Lokalizacja hotelu Knott’s Berry Farm Hotel (Buena Park – Buena Park – Knott’s Berry Farm) dzieli tylko kilka minut od takich atrakcji, jak Independence Hall i Knott’s Marketplace. Ten hotel umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Park rekreacyjny Knott?s Berry Farm i Knott’s Soak City. Pokoje Poczuj się jak w domu w 322 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa – rozrywkę. Prywatne łazienki – wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarka do włosów. Udogodnienia obejmują sejf i biurko oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe). Rekreacja, Spa, Najlepsze udogodnienia Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty, wanna spa oraz sauna. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, obsługa portierska i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Za opłatą do dyspozycji gości jest wahadłowy autobus kursujący do pobliskich atrakcji. Wyżywienie Posiłki serwuje restauracja, w której znajduje się bar. Do dyspozycji jest również obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Za niewielką opłatą jest podawane śniadanie bufet. Biznes, Inne udogodnienia Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak sale konferencyjne i sale konferencyjne dla małych grup. Udogodnienia na miejscu to samodzielne parkowanie (za opłatą).

Riviera Hotel & Casino Las Vegas

3 gwiazdkowy Riviera Hotel & Casino jest położony w centrum Las Vegas. Ten niepowtarzalny hotel został otwarty w 1955 i odnowiony w 2008. Codziennie serwowane jest obfite śniadanie. Kameralna restauracja serwuje doskonałe międzynarodowe posiłki. W rewelacyjnym barze przybasenowym goście mogą korzystać z szerokiego wyboru proponowanych piw. Do dyspozycji gości Riviera Hotel & Casino oferuje laptopy, udogodnienia konferencyjne i dostęp do internetu, jak również czyszczenie butów, kwiaciarza i wynajem samochodów. Riviera Hotel & Casino oferuje zajęcia sportowe, takie jak tenis, golf. Ważna informacja Zameldowanie:od 15:00 godz. Wymeldowanie:do 12:00 godz. Dzieci i dodatkowe łóżka Starsze dzieci/dorośli mogą przebywać w hotelu na dodatkowych łóżkach bez dodatkowych opłat. Jedno dziecko w wieku poniżej 2 mogą przebywać w hotelu za darmo jeśli śpią w łóżeczkach niemowlęcych. Maksymalna ilość dodatkowych łóżek w pokoju to 1.

Sheraton Pleasanton

Sheraton Pleasanton Hotel jest zlokalizowany w Pleasanton, w odległości kilku minut drogi od takich miejsc, jak Stoneridge Shopping Center, a swoim gościom oferuje jacuzzi. Obiekt jest otoczony wieloma butikami i sklepami, a w 10 minut można się stąd dostać do takich miejsc, jak West Dublin / Pleasanton BART Station. Hotel ma recepcję czynną 24/7, a także salę spotkań i ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie. Dla dodatkowego komfortu gości obiekt zapewnia sejf, obsługę hotelowę i przechowalnię bagażu. Każdy pokój w Sheraton Pleasanton Hotel ma telewizor z płaskim ekranem i telewizję satelitarną/kablową oraz własną łazienkę z suszarką do włosów i szlafrokami. Każdy posiada radio, deskę do prasowania i ogrzewanie. Każdego dnia goście Sheraton Pleasanton Hotel mogą zjeść przepyszne śniadanie, które zapewni im energię potrzebną do tego, aby poznać wszystkie uroki okolicy. W odległości około 25 minut drogi samochodem od hotel znajduje się Metropolitan – OAK. Goście mogą także wybrać się na odprężający spacer do takich miejsc, jak Dublin (Kalifornia) i Oakland (Kalifornia). Usługi hotelowe ogólne obsługa hotelowa, klimatyzacja, telewizja satelitarna / kablowa, suszarka do włosów, TV, pokój z łazienką (en suite), prywatna łazienka usługi centrum biznesowe, winda, recepcja czynna całą dobę, pralnia chemiczna, sala konferencyjna, wielojęzyczny personel, skrytka depozytowa, budzenie, sale spotkań, pralnia, sklepy, fotokopiarka, przechowalnia bagażu, ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie, pralnia samoobsługowa atrakcje sala fitness/sala gimnastyczna, pole golfowe, wanna, jacuzzi inne płaszcze kąpielowe, prywatna toaleta, sklep z upominkami/pamiątkami

Ramada

Lokalizacja hotelu Ramada Limited San Francisco Airport North znajduje się w mieście South San Francisco, niedaleko lotniska, w pobliżu takich atrakcji, jak South San Francisco Conference Center i Centrum handlowe The Shops at Tanforan. Ten hotel umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Artichoke Joe’s Casino i Hala sportowo?widowiskowa Cow Palace. Pokoje Wyposażenie klimatyzowanych pokoi: lodówka i kuchenka mikrofalowa. Wyposażenie łóżek to pillowtop. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy i kablowa – rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem, markowe przybory toaletowe i suszarka do włosów. Rekreacja, Spa, Najlepsze udogodnienia Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizor w holu. Wyżywienie Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie. Biznes, Inne udogodnienia Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Bezpłatne udogodnienia to transport z lotniska i na lotnisko (na życzenie).

[cena_oferty]
 • zakwaterowanie w wymienionych hotelach lub podobnych o takim samym standardzie
 • transfery lotnisko – hotel – lotnisko
 • przejazd klimatyzowanym autokarem lub busem
 • jednodniową wejściówkę do Parku Disneya
 • wycieczkę do Hollywood i Universal Studio
 • wycieczkę do Parku Seaworld w San Diego
 • wycieczkę Las Vegas – Wielki Kanion
 • wycieczkę San Francisco-Park Narodowy Yosemite
 • ubezpieczenie KL, NW i bagażu
 • opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta na miejscu (oraz polskiego pilota w oznaczonych terminach).
 • przelotu na trasie Warszawa-Los Angeles-Warszawa (w kwocie ok 2900 zł /osoba dorosła, 2600 zł/dziecko 2-12 lat),
 • opłat wizowych
 • posiłków
 • napiwków (obligatoryjne napiwki: 8 USD/os./dzień), napiwku za transfer w jednym kierunku do Parku Disneya – 1 USD/os)
 • wydatków natury osobistej
 • opcjonalnych wycieczek
 • obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem w kwocie 100 PLN/osoba.
[ubezpieczenia]
[jakrezerwowac]

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia: Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Wyślij zapytanie


Cena za osobę dorosłą od PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Kwietniowy ślub na Mauritiusie – Marlena i Adrian

Zachęcamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z pięknego ślubu Adriana i Marleny na Mauritiusie. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ślub na Mauritiusie – Anna i Tymo

Zapraszamy do przeczytania relacji z pięknego ślubu Anny i Tymo na Mauritiusie. Szczególnie zachęcamy do przejrzenia niesamowitych zdjęć i obejrzenia przepięknego nagrania!

Podróż poślubna na Filipiny

Najlepszy z możliwych program podróży poślubnej po Filipinach – duże ryby, dużo atrakcji – przepiękny Palawan, jezioro Barrakuda Lake z termoklinami, wraki Coron, gorące źródła, kajaki, czas na zwiedzanie stolicy – Manili.

zobacz więcej inspirujących ofert