Podróż poślubna na Sri Lankę i Malediwy

Zapraszamy do zapoznania się z planem na niezapomniany wyjazd poślubny. Niech pierwsze kroki, które postawicie jako małżeństwo, będą absolutnie wyjątkowe!

Podróż poślubna na Sri Lankę i MalediwyUnikalne świątynie skalne, 3 stolice antycznego Cejlonu: Państwa podróż poślubna na Sri Lankę na trasie będzie mieć najciekawsze miejsca magicznej wyspy, gdzie tradycja Dalekiego Wschodu przenika się z nowoczesnością. W bogatym i zróżnicowanym programie jest także safari po parku narodowym, wizyta w sierocińcu słoni i malownicze widoki egzotycznych plantacji herbaty, narodowego bogactwa Cejlonu. Egzotyczna wyspa zachwyca bujną roślinnością, soczystą zielenią dżungli, wodospadami i wspaniałymi plażami. Po tygodniu intensywnego, pełnego wspaniałych wrażeń zwiedzania jeszcze kilka dni wypoczynku w hotelu na rajskich Malediwach. Łącznie trasa na Sri Lance: ok. 900 km.

Program wyjazdu

 • Dzień 1: Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot na Sri Lankę.
 • Dzień 2: Przylot na Sri Lankę. Podróż poślubna na Sri Lankę i MalediwyPrzejazd do miejscowości PINNAWALA. To pierwsza na świecie hodowla i sierociniec dla słoni, która zwróciła uwagę świata na problem malejącej populacji tych pięknych zwierząt. Przejazd do miejscowości DAMBULLA. Zwiedzanie zespołu starożytnych świątyń skalnych, wpisanego na listę UNESCO. Są to jedne z najpiękniejszych świątyń na Sri Lance. Na terenie ponad 2000 m² znajduje się 150 malowideł ściennych z XVIII w. i jedno z największych na świecie przedstawień Buddy, wyrzeźbione jest w skale. Przejazd do hotelu w okolicy Sigiriya. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
 • Dzień 3: Śniadanie. Przejazd do ANURADHAPURY – antycznej stolicy Cejlonu, która w okresie największej świetności liczyła ponad 2 mln mieszkańców. Miasto zostało rozsławione nie tylko ze względu na wielkość, ale przede wszystkim ze względu na wspaniałą architekturę. Do dzisiaj świątynie Anuradhapury zachwycają odwiedzających. Zwiedzanie: święte drzewo Sri Maha Bodhi, pochodzące ze szczepu drzewa, pod którym medytował Budda, kiedy doznał oświecenia. Jest to najstarsze udokumentowane drzewo na świecie liczące ponad 2200 lat. Następnie w programie imponujące ruiny Spiżowego Pałacu z II w. p.n.e., monumentalna stupa Ruwanweliseya i posąg Buddy z IV w. n.e., który jest jednym z najświętszych przedstawień medytującego Buddy na Cejlonie. Ostatnim punktem zwiedzania jest skalna świątynia Isurumuniya z III w. p.n.e. ze słynnymi rzeźbami skalnymi. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
 • Dzień 4: Śniadanie. Przejazd do miejscowości POLONNARUWA, stolicy Cejlonu, zbudowanej w okresie średniowiecza. Cały obszar parku archeologicznego wpisany jest na listę UNESCO. Zwiedzanie majestatycznych ruin dawnej stolicy: pałac królewski, sala audiencyjna, łaźnie, świątynie hinduistyczne oraz świątynia Atadage, czyli Świątynia Zęba. Przejazd do jednego z największych i najciekawszych parków narodowych na Sri Lance – MINNERIYA, gdzie znajdują się rozległe mokradła zamieszkałe przez różne gatunki zwierząt: dzikie słonie, egzotyczne ptaki (ponad 160 gatunków), gady i piękne motyle. Popołudniowe safari po parku – wspaniała przygoda blisko natury, gdzie dzika przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
 • Dzień 5: Śniadanie. Przejazd do jednego z najciekawszych punktów programu: ruin skalnej fortecy SIGIRIYA. Olśniewająca pięknem twierdza, kolejny zabytek z listy UNESCO, usytuowana jest na ogromnej skale i mimo upływu czasu wciąż zachwyca Lustrzanym Murem, Ogrodami Wodnymi i freskami liczącymi ponad 1500 lat. Krótka wspinaczka do fortu. Przejazd do KANDY z przystankiem w MATALE: wizyta w Ogrodzie Przypraw. Kandy to ostatnia stolica antycznego Cejlonu, skarbiec kultury, sztuki i rzemiosła. Zwiedzanie świątyni, gdzie przechowywana jest relikwia buddystów – ząb Buddy i wizyta na miejscowym bazarze. Wieczorem pokaz tradycyjnych tańców. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Kandy, kolacja i nocleg.
 • Dzień 6: Śniadanie. Zwiedzanie Kandy motorikszami tzw. tuk tuk, które są podstawowym środkiem komunikacji na Sri Lance. Przejazd do miejscowości NUWARA ELIYA, najchętniej odwiedzanej górskiej miejscowości wypoczynkowej Sri Lanki. Trasa wiedzie wśród setek tarasowo ułożonych plantacji herbaty, głównego towaru eksportowego wyspy. Spacer po przepięknej okolicy i urokliwym miasteczku w kolonialnym brytyjskim stylu. Zwiedzanie jednej z plantacji herbat. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Nuwara Eliya, kolacja i nocleg.
 • Dzień 7: Śniadanie. Wyjazd w kierunku KITULGALI, gdzie kręcono nagrodzony Oscarem film „Most na rzece Kwai”. Panoramiczny przejazd przez Kolombo. Transfer na lotnisko. Przelot na MALEDIWY. Powitanie przez anglojęzycznego rezydenta. Transfer do hotelu łodzią motorową lub awionetką. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
 • Dni 8-10: Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.
 • Dzień 11: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Male. Wylot do Polski.
 • Dzień 12:Przylot do Polski.

Atrakcje

Pinnawala – sierociniec dla słoni

Powiadają, że największą atrakcją turystyczną na Sri Lance jest sierociniec słoni Pinnawala. Zamieszkuje go prawie setka słoni, które prowadzą bardzo zdrowy i regularny tryb życia. Każdy dzień ma podobny harmonogram: jedzenie, spacer i kąpiel w rzece. Zatem jak wygląda ten sierociniec od środka? Czy warto się wybrać do Pinnawala Elephant Orphanage? Sierociniec powstał 16.02.1975 roku, aby chronić małe słoniątka, które straciły swoje matki lub zostały porzucone. Pierwotnie było ich pięcioro: Neela, Wijaya, Kadira, Mathali i Kumari, lecz z biegiem lat słoni przybywało. Sieroty były ściągane z całej wyspy, a także całkiem sporo urodziło się w sierocińcu. Obecnie jest ich około setki i od jakiegoś czasu, miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji na Sri Lance. Słonie prowadzą tu bardzo regularny tryb życia. O ściśle określonych godzinach jest pora karmienia owocami, mlekiem czy bambusem. Dwa razy dziennie przechodzą przez wioskę kierując się w stronę rzeki, aby zażyć orzeźwiającej kąpieli. Jest to niesamowity obrazek jak wąską drogą, przy której znajdują się sklepy i restauracje przechadzają się kilkutonowe ssaki, które od czasu do czasu szukają w kieszeniach turystów owoców. Oczywiście przemarszu pilnują przewodnicy, lecz sądzę, że gdyby coś wystraszyło zwierzęta to niewiele mogliby zrobić. Siedziałem na brzegu rzeki dłuższy czas i nie mogłem się napatrzeć jak wielkie słonie stały majestatycznie w wodzie, a malutkie słoniątka brykały niczym dzieci w kąpieli. Za drobną łapówkę dla opiekuna można sobie zrobić zdjęcie ze słoniem, okoliczni sprzedawcy oferują banany i inne owoce, aby nakarmić te potężne zwierzęta. Tak to tu wygląda.
Podróż poślubna na Sri Lankę i Malediwy

Dambulla

Miasto w środkowej części Sri Lanki położone 148 km na wschód od Kolombo. W mieście znajduje się Złota świątynia Dambulla wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 16 października 2006 miał tam miejsce atak terrorystyczny, w którym zginęły 92 osoby.

Anuradhapura

Miasto na Sri Lance, położone 250 km na północny wschód od stolicy Kolombo. Liczy 50595 mieszkańców. Anuradhapura to historyczna stolica syngaleskiego buddyjskiego państwa, które rozwijało się w okresie III wiek p.n.e.-XI wiek n.e. Według legendy początek miastu miała dać mniszka buddyjska Sanghamitta przywożąc i ofiarując królowi Sri Lanki Devanampiyatissowi gałąź ze świętego drzewa Bodhi, pod którym miał medytować i doznać oświecenia Budda. Po upadku synagleskiego państwa zostało opuszczone i odkryte ponownie przez brytyjską ekspedycję w 1820 roku. Ważne centrum buddyzmu – historyczne święte miasto, gdzie do dziś rośnie szczep drzewa Bodhi, pod którym Budda według tradycji osiągnął oświecenie. Wśród ruin tego starożytnego miasta zachowało się kilka buddyjskich świątyń, pałaców oraz dom jałmużny. Anuradhapura została wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO.

Polonnaruwa

Polonnaruwa – zabytkowe miasto w Sri Lance. Po zniszczeniu Anuradhapury w 993 n.e. przez władcę hinduskiego Rajaraja Chola I dotychczasowa okresowa rezydencja królewska została przekształcona w stolicę. Zbudowano obiekty religii hinduistycznej, w tym świątynię boga Sziwy. Odzyskanie Cejlonu przez króla Vikkamabahu (znanego też jako Kassapa VI) nie tylko nie pozbawiło Polonnaruwy funkcji stołecznych, ale została ona zabudowana dodatkowo świątyniami buddyjskimi, z których najważniejsza była Hatadage (Świątynia Zęba Buddy). Największy rozkwit osiągnęła Polonnaruwa w okresie panowania króla Parâkramabâhu I Wielkiego w latach 1153-1186. Stworzył on otoczone potrójnym murem bajkowe miasto-ogród, w którym pałace i świątynie były wtopione w krajobraz. Z okresu jego panowania pochodzi także Lankatilaka, potężna ceglana budowla z zachowanym wielkim posągiem Buddy oraz Gal Vihara, klasztor z zespołem wielkich rzeźb skalnych. Jeden z jego następców, król Nissanka Malla, zbudował jeszcze jedną imponującą budowlę – Rankot Vihara, jest to stupa o średnicy 175 m i o wysokości 55 m. W późniejszym okresie miasto było często najeżdżane przez sąsiadów, funkcję stolicy pełniło jeszcze okresowo w XIII wieku.

Nuwara Elija

Nuwara Elija (Zewnętrzna Nuwara, nazwa dotyczy starożytnej stolicy Maha Nuwara) – miasto w Sri Lance w środkowym średniogórzu. Miasto zostało założone przez brytyjskiego odkrywcę Samuela Bakera dla Brytyjczyków podczas epoki kolonialnej.
Podróż poślubna na Sri Lankę i Malediwy

Matale – Ogród Przypraw

Będąc w okolicach Matale, warto zajrzeć do jednego z tamtejszych ogrodów przypraw (zwanych ogrodami ajurwedyjskimi). Ogrody są bardzo ciekawą atrakcją – można w nich obserwować demonstracyjną uprawę roślin, które znane są pod nazwami wielu przypraw, które używamy na co dzień w kuchni. Nigdy nie widziałam rosnącej wanilii, pieprz po raz pierwszy zobaczyłam pierwszego dnia pobytu na wyspie. Zapytana o kardamon, nie powiedziałabym, że to bylina, której owoce zbierane są ręcznie tuż przy ziemi. Gdyby ktoś pokazał mi gałkę muszkatołową w przepołowionym owocu, w życiu nie wpadłabym na to co to jest. Podróże kształcą 🙂 Kierowca zawiózł nas do takiego miejsca. Po krótkim przedstawieniu się sobie z przewodnikiem, zostaliśmy poczęstowani na dzień dobry herbatą z dodatkiem różnych ziół pozyskiwanych w tym miejscu. Zazwyczaj herbatę słodzę, ale ta smakowała mi nawet bez żadnych dodatków. Przewodnik zaczął swoją opowieść prezentując dokładnie każdy mijany gatunek i tłumacząc, w czym dana roślina znajduje zastosowanie. Wiele gatunków znanych jako przyprawy, ma również działanie lecznicze.

Sigirija

Sigirija (w wolnym tłumaczeniu „Lwia Skała”) – stanowisko archeologiczne w Sri Lance, znajdują się tam ruiny starożytnego pałacu i twierdzy zbudowanych podczas panowania króla Kassapy (473–491) na szczycie 180-metrowej skały. Sigirija jest jedna z siedmiu miejsc w Sri Lance na Liście światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Skała to ogromna bryła magmy – pozostałość po dawno wygasłym i zapadniętym wulkanie. Położona na względnie płaskiej wyżynie jest widoczna z odległości wielu kilometrów. W drugiej połowie V wieku n.e. na Cejlonie panował król Dhatusen. Władca miał dwóch synów – Mogallana i Kassapę. Tron po ojcu miał objąć starszy Mogallan, ale (młodszy i z nieprawego łoża) Kassapa nie zamierzał ustąpić. W roku 473 dokonał przewrotu pałacowego, uwięził, a następnie zamordował ojca (podobno stary król został żywcem zakopany w ziemi, gdyż nie chciał wyjawić miejsca ukrycia swych skarbów), ale Mogallan mu się wymknął i na czele garstki zwolenników zbiegł do Indii. Kassapa został królem, ale nie opuszczał go strach przed zemstą przyrodniego brata. Dlatego postanowił zbudować zamek na szczycie wybitnej skały położonej w centrum wyspy, w pobliżu jeziora Mineria. Ogromnym wysiłkiem wzniesiono na szczycie pałac i system fortyfikacji. Wykuto zbiorniki na wodę i spichlerze na żywność, by można było przetrzymać nawet kilkumiesięczne oblężenie. Jedyną drogę na szczyt stanowiły wąskie schodki wykute w skale. Mogallan długo zbierał siły, ale wreszcie, w roku 491, a więc po osiemnastu latach panowania Kassapy, na czele wielkiej armii wylądował na wyspie i zaatakował. Kassapa przegrał walną bitwę i podobno popełnił samobójstwo podcinając sobie gardło własnym sztyletem[1] w obliczu przeważających sił wroga. Do dnia dzisiejszego zachowały się jedynie fundamenty pałacu i umocnień, a na ścianach skalnych dobrze zachowane malowidła przedstawiające – jak się można domyślać – damy dworu lub nałożnice królewskie. Zrekonstruowano początkową partię schodów, które wychodzą spomiędzy dwóch kamiennych lwich łap. Dla wygody turystów zbudowano też wygodne schody na stalowej konstrukcji. Przewodniki turystyczne zachęcają do oglądania resztek twierdzy i Górnego Pałacu, położonej w połowie wysokości galerii malowideł naściennych oraz – u podstawy skały – Dolnego Pałacu i umocnień oraz ogrodów pałacowych.

Galeria

Hotele

Hotel Sigiriya

Hotel Sigiriya to doskonałe miejsce dla podróżujących turystycznie i biznesowo, którzy zatrzymają się w takim mieście jak Sigiriya. Odwiedzający miasto mają stąd świetny dostęp do wszystkich atrakcji, jakie to miejsce ma do zaoferowania. Ten będący rajem dla spragnionych relaksu i odprężenia hotel oddalony jest o dosłownie kilka kroków od takich atrakcji miasta jak Archaeological Museum, Ramakele Stupa, Świątynia Pidurangala. Skorzystajcie z doskonałej obsługi oraz bogactwa udogodnień dostępnych w tym hotelu w mieście Sigiriya. Pośród usług dostępnych w hotelu warto wymienić ochrona 24h, codzienne sprzątanie, faks, sklep z pamiątkami, ksero. Wysokiej jakości udogodnienia, takie jak pokoje dla niepalących, klimatyzacja, pobudka na życzenie, biurko, mini bar, są dostępne w wielu pokojach i pomogą ci odpocząć po ciężkim dniu. Oprócz tego, szeroki wybór zajęć rekreacyjnych oferowanych przez hotel zapewnia, że nikt nie będzie się nudził podczas pobytu w tym miejscu. Liczne udogodnienia oraz świetna lokalizacja sprawiają, że hotel Hotel Sigiriya stanowi doskonały wybór podczas pobytu w mieście Sigiriya. Udogodnienia: bar, bar przy basenie, całodobowa obsługa pokoju, całodobowa recepcja, centrum biznesowe, codzienne sprzątanie, faks, gazety, ksero, obsługa pokoju, ochrona 24h, pokój dla rodziny, pralnia, restauracja, sejf, sklep z pamiątkami, sklepy w hotelu, transfer z lotniska/hotelu, usługi pocztowe, wycieczki, wynajem rowerów, zaplecze bankietowe/konferencyjne Sport i rekreacja: basen (dla dzieci), basen odkryty, masaż, ogród, plac zabaw dla dzieci, spa, tenis stołowy Internet: Wi-Fi w miejscach publicznych Parking Personel mówi w nastepujących językach: angielski, syngaleski

Hotel The Trevene

Położony w dzielnicy Nuwara Eliya – centrum The Trevene to idealne miejsce, by zacząć odkrywanie tak ciekawego miasta, jak Nuwara Eliyaoraz jego okolic. Odwiedzający miasto mają stąd świetny dostęp do wszystkich atrakcji, jakie to miejsce ma do zaoferowania. Niedaleko stąd również do takich atrakcji jak Victoria Park, Bale Bazzar, Poczta Nuwaraeliya. The Trevene oferuje doskonałą obsługę oraz wszelkie udogodnienia niezbędne, aby zapewnić swoim gościom miły wypoczynek. Najważniejsze usługi dostępne w hotelu to darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach, kominek, całodobowa obsługa pokoju, Wi-Fi w miejscach publicznych, usługa parkowania samochodu. Hotel mieści 8 przepięknie urządzonych pokoi, z których wiele wyposażonych jest w wieszak na ubrania, darmowy drink powitalny, pościel, lustro, sofa. Dostępne w hotelu obiekty i zajęcia rekreacyjne takie jak ogród są doskonałym sposobem na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Liczne udogodnienia oraz świetna lokalizacja sprawiają, że hotel The Trevene stanowi doskonały wybór podczas pobytu w mieście Nuwara Eliya. Udogodnienia: całodobowa obsługa pokoju, centrum biznesowe, kawiarnia, kominek, obsługa pokoju, pokój dla rodziny, pralnia, restauracja, strefa dla palących, transfer z lotniska/hotelu, usługi dowozu, wspólne pomieszczenie/salon, TV, wycieczki, wypożyczalnia samochodów, zaplecze bankietowe/konferencyjne Sport i rekreacja: ogród Internet: darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach Wi-Fi w miejscach publicznych Parking: parking, usługa parkowania samochodu Personel mówi w następujących językach: angielski, francuski, niemiecki, syngaleski, tamilski

Hotel Camarin Residence

Położony w przepięknej okolicy Kandy Central Camarin Residence stanowi ważny punkt w tej części miasta Kandy znanej z takich atrakcji jak życie religijne, kultura, zwiedzanie. Centrum miasta oddalone jest o zaledwie 1.5 km, a do lotniska można dotrzeć w jedyne 95 minut. Dzięki doskonałej lokalizacji, hotel zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji w mieście. Doskonała obsługa i udogodnienia w hotelu Camarin Residence zapewnią swoim gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje dostęp do szerokiej gamy różnych usług, takich jak darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach, całodobowa recepcja, całodobowa obsługa pokoju, Wi-Fi w miejscach publicznych, parking. Do dyspozycji gości jest 4 pokoi, a w każdym z nich wyczuć można atmosferę całkowitego spokoju i harmonii. Oprócz tego, szeroki wybór zajęć rekreacyjnych oferowanych przez hotel zapewnia, że nikt nie będzie się nudził podczas pobytu w tym miejscu. Ciesz się najwyższym poziomem obsługi oraz prawdziwym luksusem podczas pobytu w hotelu Camarin Residence. Udogodnienia: całodobowa obsługa pokoju, całodobowa recepcja, gazety, kawiarnia, obsługa pokoju, pokój dla rodziny, pralnia, restauracja, sprzęt do grillowania, strefa dla palących, transfer z lotniska/hotelu, wspólne pomieszczenie/salon, TV, wycieczki, wypożyczalnia samochodów Internet: darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach Wi-Fi w miejscach publicznych Parking Personel mówi w następujących językach: angielski

Hotel Fuana Inn

Fuana Inn, oferujący zakwaterowanie w dzielnicy miasta Male (miasto i lotnisko) znanej z takich atrakcji jak zwiedzanie, plaże, rodzinne rozrywki, jest popularny wśród klientów biznesowych, jak również osób poszukujących wypoczynku. Oddalony o zaledwie 10 km, ten posiadający 3 gwiazdek hotel jest łatwo dostępny z lotniska. Warty uwagi jest także łatwy dostęp z hotelu do takich atrakcji i zabytków miasta jak Lotnisko międzynarodowe Malé, Presidential Jetty, Mulee-Aage (President’s Palace). Fuana Inn oferuje doskonałą obsługę oraz wszelkie udogodnienia niezbędne, aby zapewnić swoim gościom miły wypoczynek. Hotel ten oferuje szeroki wybór dostępnych na miejscu usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta gości. Wysokiej jakości udogodnienia, takie jak dostęp do internetu (bezprzewodowy), internet bezprzewodowy (bezpłatny), pokoje dla niepalących, klimatyzacja, ogrzewanie, są dostępne w wielu pokojach i pomogą ci odpocząć po ciężkim dniu. W hotelu dostępne jest całe mnóstwo obiektów i zajęć rekreacyjnych, takich jak nurkowanie, wędkarstwo, spa, masaż, sporty wodne (motorowe). Fuana Inn to miejsce idealne dla wszystkich, którzy szukają hotelu najwyższej jakości w mieście Male (miasto i lotnisko). Udogodnienia: bankomat na miejscu, biblioteka, całodobowa obsługa pokoju, całodobowa recepcja, codzienne sprzątanie, czyszczenie chemiczne, dla osób niepełnosprawnych, drukarka, ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie, faks, kaplica, kawiarnia, kominek, konsjerż, ksero, obsługa pokoju, ochrona 24h, opieka nad dzieckiem, pobyt ze zwierzętami domowymi dozwolony, pokój dla rodziny, pralnia, przechowalnia bagażu, restauracja, salon piękności, sejf, sklep spożywczy, sklep z pamiątkami, sklepy w hotelu, sprzęt do grillowania, strefa dla palących, szpital, transfer z lotniska/hotelu, udogodnienia dla niepełnosprawnych, usługi biletowe, usługi dla VIP-ów, usługi dowozu, usługi pocztowe, usługi taxi, wspólne pomieszczenie/salon, TV, wycieczki, wymiana walut, wynajem rowerów, wypożyczalnia samochodów, zakupy z dostawą Sport i rekreacja: masaż, nurkowanie, spa, sporty wodne (motorowe), sporty wodne (niemotorowe), wędkarstwo Internet: darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach Wi-Fi w miejscach publicznych Parking: parking, usługa parkowania samochodu

[cena_oferty]
 • 9 noclegów w hotelach *** zgodnie z programem: 5 na Sri Lance, 4 na Malediwach; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie zgodnie z programem, na Malediwach śniadania i kolacje
 • przelot: Warszawa-Kolombo-Male-Warszawa
 • przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, na Malediwach transfer łodzią motorową lub awionetką (zależnie od hotelu)
 • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Malediwach opieka telefoniczna
 • ubezpieczenie KL i NW
[ubezpieczenia]
[jakrezerwowac]

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia: Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Wyślij zapytanie


Cena za osobę dorosłą od PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Kwietniowy ślub na Mauritiusie – Marlena i Adrian

Zachęcamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z pięknego ślubu Adriana i Marleny na Mauritiusie. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ślub na Mauritiusie – Anna i Tymo

Zapraszamy do przeczytania relacji z pięknego ślubu Anny i Tymo na Mauritiusie. Szczególnie zachęcamy do przejrzenia niesamowitych zdjęć i obejrzenia przepięknego nagrania!

Podróż poślubna po USA – Zachodnie Stany

Przedstawiamy Państwu propozycję niezwykłej podróży poślubnej po bajkowych zachodnich stanach USA, której trasa wiedzie przez następujące ciekawe miejsca oraz zapierające dech w piersi atrakcje.

zobacz więcej inspirujących ofert