Ślub na Sri Lance i podróż poślubna Marty i Roberta

Relacja ze ślubu na Sri Lance Marty i Roberta

Pani Marta i pan Robert pragnęli wziąć swój ślub na plaży, jednak zobac1zywszy przepiękny ogród zdecydowali się na ślub w owym ogrodzie oraz sesję zdjęciową na plaży, był to zatem ich iście wymarzony ślub na Sri Lance.

Po powrocie opowiedzieli nam o swoim ślubie, od momentu wyjścia z hotelu, gdzie towarzyszyli im liczni miejscowi tancerze i bębniarze, aż do wybranego przez nich miejsca gdzie miał odbyć się ich upragniony ślub. Podczas ceremonii ślubnej Państwo Młodzi wymienili się przysięgami małżeńskimi oraz siedmiokrotnie wymienili się liśćmi, które symbolizują nierozerwalną więź, całkowitą jedność i głęboką miłość przez kolejne siedem generacji. Następnie urzędnik cywilny okręcił najmniejsze palce u dłoni Państwa Młodych złotym łańcuszkiem i polał je następnie wodą. Po symbolicznej uroczystej wymianie obrączek przez Parę Młodą, nakarmili się oni wzajemnie ryżem, co symbolizuje ślubowanie wzajemnej opieki przez pozostałą resztę wspólnego życia. Następnie Para Młoda zapaliła tradycyjne lampy oliwne jako szczęśliwą przepowiednię sukcesu w życiu. Prośbą Pary Młodej było zgrabne połączenie ich ślubu na Sri Lance i podróży poślubnej na Malediwach, gdzie przenieśliśmy ich na drugą część ich wspólnego wypoczynku.

Obejrzyj nasze propozycje na stronach tematycznych: ślub za granicą oraz podróż poślubna. Poniżej znajduje się kilka zdjęć z tego niezapomnianego wyjazdu Marty i Roberta:

Wyślij zapytanie